EĞİTİMCİ SAYFASI

Hakkımda

Merhaba,

Ben Güvenç Gümüşgöz. Geçmiş dönemlerde Futbol, Basketbol, Voleybol, Hentbol, Kickboks ve Fitness gibi spor branşlarını amatör olarak yaptım.

Fitness amatör olarak yaptığım spor branşı araştırmalarım, fitness’ta değerli hocaların yazıları okumak videolarını izleyerek belli bir birikim edinmiştim ama yeterli değildi (istanbulfitnessacademy) eğitim almaya başladım.

(PT) Personal training Kuvvet hipertrofi eğitimlerim almış bulunmaktayım (eğitimlerim)devam etmektedir. Herkes gibi öğrenmeye çalışıyorum.

Bende diğer kişiler gibi spor salonlarında fitness devam ettim. Covid-19 hastalığı çıktıktan sonra belli ekipman’lar ile evde devam ettim covid-19 hastalığı bağışıklık sistemini güçlendirdiğini tıp hocalarımız tarafından’da söylenmektedir.

Daha önceden planladığım ama icraata başlamadığım homegym kurmaya karar verdim fitbodyhomegym olarak web sitemi,tescil marka ve logo tekstil giyim ve aksesuar ile ilgili çalışmalara başladım ve tabiî ki homegym kurulumu dekarasyon,ekipmanlar ile birlikte şu an planladığım homegym kurmuş bulunuyorum .


Yetkinliklerim

Aşağıdaki alanlarda sizlere yardımcı olmak için elimden geleni yapacağım.

Kategori Eğitim Adı Uzmanlık
Fitness Vücut direncini artırma
Cardio Yağ Yakma - Cardio
Kickboks Dövüş ve Savunma Sanatları
Pilates Esnekliği Artırma
Yaşam Koçluğu Dışarıda Yürüyüş
Beslenme Diyetisyen Eşliğinde

Sertifikalar

© Fit Body Home Gym 2020 - Tüm hakları saklıdır.